Статьи
Наука и образование

Чому російська мова ніколи не стане державною в Україні - причини

Перше, що кидається в очі при розгляді цього питання – це політика і політиканство. Якщо хтось вирішить це питання (бо це не проблема!), то нічим буде агітувати виборців сходу та півдня України. Хоча, по-моєму, якщо знайдеться партія, яка зможе вирішити це просте питання, то вона буде при владі ВІЧНО. Можете сміятися, але в знак вдячності за виконання своїх обіцянок така партія отримає, як мінімум, величезний кредит довіри!

Вже двадцять років всі обіцяють, але ні хто ні хріна не зробив, хоча відповідь лежить на поверхні і це не рішення на користь державного статусу російській мові.

Друге, що впадає в очі – це географія. У Партії Регіону немає переважання за кількістю областей, незважаючи на загальну перевагу в абсолютному вирахуванні. Мати в своєму активі 31% (а сьогодні це вже близько 13%) означає, що 69% – проти! А сьогодні – це вже понад 80% супротивників Партії регіону. Упевнений, що ні в кого не вистачить сміливості спровокувати 87% населення заради жалюгідних 13% (згідно з останніми опитуваннями різними агентствами).

Третє, що я скажу – це загальна тенденція, яка зміцнюється з кожним роком. До української мови все більше і більше симпатій і лояльності, незважаючи на те, що влада зі шкіри геть лізе, аби вбити лояльність до української мови в нас і наших дітях. Повільно і впевнено нове покоління робить свій вибір у бік української мови, часто не відвертаючись і від російської.

Партія регіону в 2010-му році штучно повністю зупинила цю тенденцію в Україні. Але це лише означає, що після їх ганебної відставки, лояльність до української мови зросте з подвоєною силою.

Четверте, що я скажу – це відсутність розуміння того, що належить робити після того, як російській мові проштовхнуть державний статус. Про це говорять виляння Партії Регіону з боку в бік у своїх формулюваннях. То вони за державний статус, то їм вистачить Хартії про мови, тепер їм достатньо вже просто статусу мови міжнаціонального спілкування. Чи для останньої мети мало українського? Ось вже і Тігіпко залепетав проти державного статусу російській мові.

«Приходжу тільки до одного висновку, що, на жаль, в Партії Регіонах вже давно не чують людей. Не чують їхні претензії. Не чують їхні вимоги. Не настроюються на дискусію зі своїм же народом. Через те рейтинг регіоналів падає з кожним днем». Політична смерть регіоналів вже близька. 
 Далее

Экономические колледжи города Иркутска

Условия производимые электронным видеоконтролем в простой жизни офиса

Курган - зауралье